tel. 603 68 58 28
biuro@multicolor.stargard.pl

Logotypy

Czy logo jest Tobie potrzebne?

Logotyp lub logo to bardzo ważny element postrzegania firmy przez klientów. Często to właśnie on odpowiada za postrzeganie marki - skojarzenia, które już na pierwszy rzut oka pozwalają nakreślić odbiorcy czym zajmuje się dana firma. Tak ważny aspekt jak dobre logo lub logotyp warto powierzyć komuś kto faktycznie się na tym zna i ma z tą tematyką spore doświadczenie.
 

Masz pomysł na logo, czy możemy je dla Ciebie zrealizować?

Oczywiście! My tylko pomagamy nadać kształt wyobrażeniom tego jak chcesz by wyglądała twoja marka. Z przyjemnością również doradzimy jeśli tych pomysłów nam nie dostarczysz. Dobre tanie logo? Tak! To możliwe. Nasze logotypy przygotowujemy już od 150 zł brutto. Otrzymujesz od nas 3 propozycje logo, z pełnym opisem koncepcji i wstawieniem w wizualizacje, by przedstawić jak logo będzie wyglądać w różnych wariantach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi niektórymi realizacjami i kontaktu w celu rozpoczęcia współpracy.

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się więcej

Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone 2023 | Polityka Prywatności
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności