tel. 603 68 58 28
biuro@multicolor.stargard.pl

Strony internetowe


Tanie strony internetowe - czy to możliwe?

Nawet w dzisiejszych czasach wielu potencjalnych klientów twierdzi, że tania strona internetowa to mit. Z pewnością pojawią się jakieś ukryte koszta, bardzo słabe wykonanie lub skomplikowane systemy zarządzania treścią... Nic w tym dziwnego! Wiele firm oferuje pozornie tanie strony internetowe, w zamian za opłacanie miesięcznego abonamentu. Jest to dość popularna forma rozliczeniowa, warto jednak nadmienić, że nikt nie daje nam gwarancji, że taka strona WWW będzie skuteczna, a comiesięczne koszta to coś, czego z pewnością każdy z nas chciałby uniknąć. Co więc można zrobić? Najlepszym rozwiązaniem jest podjęcie współpracy z firmą, która za wykonanie strony WWW policzy sobie konkretną kwotę. Konkretna - nie znaczy wysoka! Wykonujemy pełnowymiarowe strony internetowe dopasowane do twoich potrzeb. Oferujemy tanie strony WWW z systemem CMS, czyli takie, których samodzielna edycja nie sprawi nikomu problemu, a zmiana numeru telefonu, adresu, zdjęć jest dziecinnie prosta.
 

Porozmawiajmy o kwotach - czyli ile kosztuje strona w Multicolor?

Wszystko jest uzależnione od przedstawionej koncepcji stron, które spełniają wizualne oczekiwania klienta i ilości treści. No dobrze, ale ile kosztuje najtańsza strona WWW? Strony internetowe od 350 zł to możliwe! Taka witryna to przygotowany od podstaw wygląd strony wraz z panelem zarządzania treścią i pięcioma podstawowymi zakładkami z możliwością rozbudowy. Co, jeśli potrzebujemy dodatkowych funkcjonalności? Kilka zakładek więcej, zaawansowane galerie, spersonalizowane formularze kontaktowe i dodatkowe moduły pisane specjalnie pod wymagania klienta? Wtedy mówimy już o kwocie od 550 zł za stronę internetową dla bardziej wymagających. Strony internetowe tanio i dobrze - to nasza dewiza!
 

Potrzebujesz nie tylko strony internetowej? Kompleksowa obsługa to nasza domena!

To jednak nie koniec! Jeśli potrzebujesz pakietu premium wraz z identyfikacją wizualną wykraczającą poza stronę internetową, to takie rozwiązania również znajdziesz w ofercie - sprawdź nasze realizacje projektów graficznych, a także cennik, który pomoże Ci podjąć decyzje o współpracy z naszą firmą. Z Multicolor wykonasz wizytówki, ulotki, banery reklamowe, logotypy, projekty graficzne i wszystko, czego tylko potrzebujesz Ty i twoja firma. 

Skontaktuj się z nami!

Dowiedz się więcej

Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone 2023 | Polityka Prywatności
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności